Jaunumi & notikumi
04.03.2015.Kazas piena siers "Extra Old"
Nav nekas gardāks par šo! Trausls siers, ar sāls kristālu mājienu. Bet, kā jau vienmēr, ar saldenu garšu....
04.03.2015.Kazas piena siers "Champagne"
Mums ir labi zināmi mūsu kazas sieri, ar to maigu un krēmīgu garšu. Svētku mielastam mēs šogad pievienojām nedaudz klasikas, jau ...
04.03.2015.Kazas piena siers "Lavender"
Pievienojot lavandu, šis jaunais un krēmīgais kazas piena siers ir ieguvis īpašu krāsu. No sākuma jūs jutīsiet maigu siera gar&sc...
arhīvs
Kazas piena siers "Extra Old"
Nav nekas gardāks par šo! Trausls siers, ar sāls kristālu mājienu. Bet, kā jau vienmēr, ar saldenu garšu.
Kazas piena siers "Champagne"
Mums ir labi zināmi mūsu kazas sieri, ar to maigu un krēmīgu garšu. Svētku mielastam mēs šogad pievienojām nedaudz klasikas, jau līdz šim lieliskajiem, kazas sieriem - Šampanieti! Tagad maigi un krēmīgi vēl ar saldenu garšu. Lielisks svētku siers, gards kopā ar dzērienu!
Kazas piena siers "Lavender"
Pievienojot lavandu, šis jaunais un krēmīgais kazas piena siers ir ieguvis īpašu krāsu. No sākuma jūs jutīsiet maigu siera garšu, bet pēc tam parādīsies arī lavandas garša - augļu un nedaudz stipra (pēc garšas lavanda visvairāk atgādina rozmarīnu). Lieliskas krāsas un garšas apvienojums!
Aitas piena siers "Extra Old"
Pilnīga garša ar mājienu uz sāls kristāliem. Viss, kas jums vēl pie tā nepieciešams ir svaigi cepts maizes gabaliņš...
Siers "Duets" (50% no govs piena/ uz 50% no kazas piena)
Nevarat izvēlēties starp sieru no govs vai kazas piena? Mums ir risinājums: pagaršojiet mūsu duetu. Tas uz 50% sastāv no govs piena un uz 50% no kazas piena. Pārsteidzoši garšīgs siers, kas kūst uz mēles. Pats labākais no abiem sieriem vienā!
Siers "GOUDA Red Pesto"
Mūsu Red Pesto, kurš vēl par to nav dzirdējis? Īsta sensācija jūsu acīm un mutei. Bazilika, majorāna, ķiploku un olīvu gabaliņu kombinācija liks jums ilgoties pēc Itālijas.
Siers "GOUDA Roasted Onion/Nettle"
Vīns negaršos tik labi bez šī siera. Šis govs siers, sajaukumā ar tieši piemērotu nātres un ceptu sīpolu daudzumu, sniedz šim sieram zaļumu notis un nedaudz asumiņa.
Aitas piena siers "Young"
Šis siers nav domāts tikai tiem, kuri novērtē aitas piena sieru, bet arī tiem, kam ir alergīja uz govs pienu. Pilnīga un krēmīga garša - tieši tāds, kādam ir jābūt sieram.
Kazas piena siers "Fenugreek"
Siers, kas apvieno izsmalcināto kazas siera un pikanti saldu grieķu sierāboliņu garšu. Šis siers ir viens no mūsu vispopulārākajiem produktiem un ir ieguvis vairākas balvas.
Kazas piena siers "Herbs/Garlic"
Šis jaukais siers ne tikai labi izskatās, bet tam arī piemīt lieliska, nedaudz asa garša. Būs gardi gan lietojot to salātos, kā arī vienkārši uzēst to pie saviem dzērieniem. 
Kazas piena siers "Mediterrano"
Pateicoties milzīgiem panākumiem Mediterrano govs sieram, mēs izlēmām izpildīt šo garšu arī kazas piena siera veidā. Vienā vārdā sakot - gardi!
Kazas piena siers "Coariander"
Šie zaļumi no Tuviem Austrumiem ļoti labi kombinē ar kazas siera garšas raksturu. Drosmīga kombinācija, bet noteikti tā, kuru jums pāpagaršo.
Kazas piena siers "Matured"
Šim gardajam sieram ir pievienota nedaudz lielāka kazas piena garša. Tam piemīt nedaudz asa un salda siera garša, kura ir raksturīga kazas sieram. 
Kazas piena siers "Young"
Ne tikai mūsu govs sieri ir pazīstami ar savu krēmīgu un maigu garšu, bet arī mūsu kazas sieri. Neesat kazas sieru pielūdzējs? Mēs iesakām jums to pagaršot. Apsolam, ka jums patiks!
Siers "GOUDA Ras el Hanout"
Nesen pievienots mūsu asortimentam. Ras el Hanout tulkojumā no arābu valodas nozīmē "veikala vadītājs" un ietver sevī labāko garšvielu maisījumu, kuru pārdevējs vien var piedāvāt. Garšvielu maisījumi spēlē ļoti nozīmīgu lomu arābu virtuvē. Mēs pievienojām koriandru, ķimenes, grieķu sierāboliņus, ingveru, čilī, melnos piparus un krustnagliņas. Govs siers, kuru jums noteikti jāpagaršo!
Siers "GOUDA Truffle"
Govs siers ar Itālijas trifelēm. Trifeles sniedz šim sieram patiesi sensacionālu, pārliecinošu garšu.  Šis govs siers ir īsta delikatese.
Siers "GOUDA Wild Rocket"
Pievienojot grieķu sierāboliņu, šis siers ir iegli salds, ar neizceltu riekstu garšu.
Siers "GOUDA Fenugreek"
Pievienojot grieķu sierāboliņu, šis siers ir iegli salds, ar neizceltu riekstu garšu.
Siers "GOUDA Garlic"
Šis siers ir domāts visiem ķiploku mīļiem starp mums. Gards, lai pievienot to salātiem, kā arī jauki, izmantojot to kopā ar žāvētiem tomātiem, nelieliem bazilika gabaliem virsū gardai brušetai.
Siers "GOUDA Black Pepper"
Kurš būtu domājis, ka parastais var būt tik garšīgs. Pievienojot nedaudz melno piparu, šim krēmīgajam sieram ir pievienojies neliels asumiņš.
Siers "GOUDA Green Pesto"
Viens no mūsu populārākajiem sieriem. Ne tikai tāpēc, ka tika pievienots baziliks un ķiploki, bet arī pateicoties tā satriecošai krāsai. Kā zaļumu siers zaļajā mētelī.
Siers "GOUDA Cumin"
Klasika starp sieriem. Pilnīga un krēmīga garša, kam raksturīga ķimeņu garša.
Siers "GOUDA Chili Pepper"
Šis jaukais govs siers sākas ar maigu garšu, pēc laika pārvēršoties par tirpstošu garšu uz jūsu mēles. Īpaši piemērots cilvēkiem, kuri novērtē asumiņu.
Siers "GOUDA Mediterrano"
Atkal jau mūsu krēmīgais siers bija izmantots kā pamats šim specifiskajam sieram. Pievienojot tomātu, sīpolu, raudeni un majorānu, šis siers ne tikai lieliski garšo, bet arī tik pat labi izskatās.
Siers "GOUDA Old"
Karalis starp Gouda sieriem. Mēnešiem ilga pārvēršanās un atpūšanās ir devuši šim sieram tā pasakaini bagātīgo garšu. Ar sāls kristālu mājienu, kuru var vērot tikai vecākajos sieros.
Siers "Extra Matured"
7-8 mēneši ir devuši šim sieram pietiekami daudz laika, lai tas varētu izveidot savu īpašu garšu. Piepildīts ar garšu, bet nepazaudējot savu krēmīgo pēcgaršu.
Siers "Gouda Matured"
Pateicoties vismaz astoņu nedēļu nogatavināšanās procesam, šim garšīgajam sieram piemīt asa garša un spēcīga smarža. Pamēģiniet izmantot to kā siera fondī sastāvdaļu.
Siers "Gouda Slightly Matured"
Sakarā ar savu nedaudz ilgāku nogatavināšanās periodu, sieram piemīt savdabīga garša ar nelielu asumiņu.
Siers "Gouda Young"
Mūsu Gouda sieri ir pazīstami ar savu maigu un krēmīgu garšu. Siers, kurš, liekas, kūst uz mēles.
Cepamsiers „OTO”
Cienījamo Pircēj , laipni lūdzam nomēģināt mūsu Jauno produktu! Cepamsiers „OTO” tiek ražots Latvijā,pārstrādājot Latvijas zemnieku pienu. Produktam ražošanas procesā netiek pievienoti konservati un krāsvielas. Cepamsieru var pagatavot cepot uz pannas , cepeškrāsnī vai grillējot .Tas labi garšo ar brūkleņu ievārījumu,krējumu, ketčupu vai majonēzi, bet protams katrs var veidot dažādas receptes pēc savas gaumes. Tauku saturs šajā sierā ir vien 10%, bet siera sausnā 30%.Šis produkts būs lielisks gan brokastīs, gan dārza svētkos, gan kā pamatēdiens vai uzkoda starp ēdienreizēm. Veseli ēduši!Sieru rekomendējam apcept no abām pusēm līdz tas kļūst viegli brūngans!Meklējiet labākajos Latvijas veikalos!
Nenogatavināts mīkstais siers „OTO”
Nenogatavināts mīkstais siers „OTO” tiek ražots Latvijā . Pircējam tiek piedāvātas ‘četras dažādas garšas : ar dillēm, ar ķiplokiem un pipariem , ar pētersīļiem un seleriju , kā arī ar ķimenēm. Sieram piemīt izcilas garšas īpašības un augsta kvalitāte . Produkts ir dabīgs tam netiek pievienoti ne konservanti,ne krāsvielas kā rezultātā arī realizācijas termiņš nav garš. Ražotne nav liela un siera meistari katram siera gabalam pieiet ar īpašu rūpību. Tauku saturs šim produktam ir 23.5% , bet siera sausnā 50%. Labu apetīti!Meklējiet labākajos Latvijas veikalos! 
Siers ar samazinātu tauku saturu „Calora 18%” .
Siers ar samazinātu tauku saturu „Calora 18%” .Atšķirībā no daudziem līdzīgiem sieriem ar samazinātu tauku saturu šim sieram „Calora 18%” neskatoties uz to ka ir tikai 18% absolūto Tauku piemīt arī lieliska niansēta garša.Šis siers satur par 45% mazāk holesterīna nekā siers „Gouda”.Siers ražots sierotavā ar 124 gadu vēsturi saglabājot un  ražošanā izmantojot vairāku paaudžu siera meistaru mākslas noslēpumus.. Šis siers tiek nogatavināts ~6.nedēļas un tiek piedāvāts patērētājam,kad tas saniedzizs  vislabāko garšu un smaržu. Siers veikaliem un citiem klientiem tiek piegādāts ~ 12kg siera ritulī ,vaskā ! Siers  „Calora 18%” būs lielisks tiem,kas rūpējas par figūru ,bet nevēlas zaudēt uz garšu! Meklējiet šo sieru veikalos „Rimi”,”IKI”,”Elvi”,”Mego”,”Stockman” un citos labākajos Latvijas  veikalos ! Veseli ēduši!
Govs piena fetas tipa siers „Lezzet”un Kazas piena fetas tipa siers”Lezzet” metāla bundžās.
Govs piena fetas tipa siers „Lezzet”un Kazas piena fetas tipa siers”Lezzet” metāla bundžās. Siers ražots sierotavā ar 124 gadu vēsturi saglabājot un  ražošanā izmantojot vairāku paaudžu siera meistaru mākslas noslēpumus. Šiem sieriem  pemīt tradicionāla fetas siera garša . Govs pienaSieram „Lezzet”feta tauku saturs sausnā ir 55%,bet kazas piena sieram „Lezzet”feta ir 50% tauku saturs sausnā.  53% .Šie sieri  veikaliem un citiem klientiem tiek piegādāti  400gr.metāla Bundžās.Šie sieri būs vienkārši  neaizstājami dažādos salātos  Meklējiet šo sieru veikalos „Rimi”,”IKI”,”Elvi”,”Mego”,”Stockman” un citos labākajos Latvijas  veikalos ! Veseli ēduši!
Siers „Holandes Lauku Sēta” šķēlītēs 150gr.
Augstas kvalitātes siers šķēlītēs ērtā „atvērt-aizvērt” iepakojumā 150gr.!EAN : 5900486011000.
Siers „Krievijas Lauku Sēta” šķēlītēs „Gimenes”paka
Jaunums! Jauna ērta produktu līnija ! Siers sagriezsts šķēlītēs tagad jaunā ērtā 300gr. iepakojumā .”Ģimenes paka”  !  Izdevīgi! EAN : 4751011090035. 
Siers „Holandes Lauku Sēta” fas. 300gr.
Izturēts,kvalitatīvs siers  fasēts gabaliņos ar fiksētu svaru 300gr. Labu apetīti!EAN : 5900486600457
Siers „Holandes Lauku Sēta” šķēlītēs „Gimenes”paka
Jaunums! Jauna ērta produktu līnija ! Siers sagriezsts šķēlītēs tagad jaunā ērtā 300gr. iepakojumā .”Ģimenes paka”  !  Izdevīgi! EAN : 5900486011451. 
Aitas piena siers „Mouton” ir ekskluzīvs,izturēts aitas piena siers!
   Aitas piena siers „Mouton” ir ekskluzīvs,izturēts aitas piena siers!  . Siers ražots sierotavā ar 124 gadu vēsturi saglabājot un  ražošanā izmantojot vairāku paaudžu siera meistaru mākslas noslēpumu iegūstot izcilu sieru no Holandes aitiņu piena.. Sieram piemīt izteikta kazas siera garša un tas būs ļoti labs savienojumā ar labu vīnu .. Šis siers tiek nogatavināts ~8.nedēļas un tiek piedāvāts patērētājam,kad tas ir sasniedzis vislabāko gaŗšu un smaržu, tam ir  50% tauku saturs sausnā. Siers veikaliem un citiem klientiem tiek piegādāts ~ 5kg.siera ritulī ,vaskā !   Meklējiet šo sieru veikalos „Rimi”,”IKI”,”Elvi”,”Mego”,”Stockman” un citos labākajos Latvijas  veikalos ! Veseli ēduši!
Cietais siers „Montana”.
Cietais siers „Montana”. Šis cietais siers tiek nogatavināts 7,mēnešus līdz tas iegūst bagātīguIzteiktu garšu! Siers ražots sierotavā ar 124 gadu vēsturi saglabājot un  ražošanā izmantojot vairāku paaudžu siera meistaru mākslas noslēpumus.. Šim sieram ir 45% tauku saturs sausnā!. Siers veikaliem un citiem klientiem tiek piegādāts ~ 8kg siera ritulī , lillā vaskā ! Siers  „Montana” būs izcils gardums jūsu svētku un ikdienas galdam! Meklējiet šo sieru veikalos „Rimi”,”IKI”,”Elvi”,”Mego”,”Stockman” un citos labākajos Latvijas  veikalos ! Veseli ēduši!
Tradicionāls Nīderlandes siers „Maasadamer Holland”.
Tradicionāls  Nīderlandes siers „Maasadamer Holland”. Siers ražots sierotavā ar 124 gadu vēsturi saglabājot un  ražošanā izmantojot vairāku paaudžu siera meistaru mākslas noslēpumus.Sieram piemīt viegli saldena izcila garša un smarža. Šis siers tiek nogatavināts ~7.nedēļas un tam ir  45% tauku saturs sausnā. Siers veikaliem un citiem klientiem tiek piegādāts ~ 12kg  siera ritulī ,vaskā ! Siers  „Maasadamer Holland” būs izcils gardums jūsu svētku un ikdienas galdam! Meklējiet šo sieru veikalos „Rimi”,”IKI”,”Elvi”,”Mego”,”Stockman” un citos labākajos Latvijas  veikalos ! Veseli ēduši!
Siers „Hommage Mild” ir klasisks, izturēts kazas piena siers!
   Siers „Hommage Mild” ir klasisks, izturēts kazas piena siers!  . Siers ražots sierotavā ar 124 gadu vēsturi saglabājot un  ražošanā izmantojot vairāku paaudžu siera meistaru mākslas noslēpumu, ražošanas procesā saglabājot labāko un vērtīgāko no veselīgā kazas piena!.. Sieram piemīt klasiska kazas siera garša un tas būs ļoti labs savienojumā ar labu vīnu .. Šis siers tiek nogatavināts ~8.nedēļas un tiek piedāvāts patērētājam,kad tas ir sasniedzis vislabāko gaŗšu un smaržu, tam ir  50% tauku saturs sausnā. Siers veikaliem un citiem klientiem tiek piegādāts ~ 5kg.siera ritulī ,vaskā !   Meklējiet šo sieru veikalos „Rimi”,”IKI”,”Elvi”,”Mego”,”Stockman” un citos labākajos Latvijas  veikalos ! Veseli ēduši!
Kazas piena siers „Hommage Maasdam”.
Jaunums! Kazas piena siers  „Hommage Maasdam”. Siers ražots sierotavā ar 124 gadu vēsturi saglabājot un  ražošanā izmantojot vairāku paaudžu siera meistaru mākslas noslēpumus.Šis siers ražots no augstvērtīga kazas piena rezultātā iegūstot izcilas garšas sieru ar  „Maasdam”Tipa sieru acojumu  . Šim  sieram  ir  50% tauku saturs sausnā. Siers veikaliem un citiem klientiem tiek piegādāts ~ 10kg siera ritulī ,vaskā ! Meklējiet šo sieru veikalos „Rimi”,”IKI”,”Elvi”,”Mego”,”Stockman” un citos labākajos Latvijas  veikalos ! Veseli ēduši!
Kazas piena siers ar pelējumu „Hommage Bleu”.
Jaunums! Kazas piena siers ar pelējumu „Hommage Bleu”. Siers ražots sierotavā ar 124 gadu vēsturi saglabājot un  ražošanā izmantojot vairāku paaudžu siera meistaru mākslas noslēpumus.Sieram piemīt izteikti pikanta,ļoti interesanta garša  . Šim  sieram  ir  53% tauku saturs sausnā. Siers veikaliem un citiem klientiem tiek piegādāts ~ 3,5kg siera ritulī ,vaskā ! Siers  „Hommage Bleu” ir tiešām lieliska delikatese un būs izcils baudījums kopā ar labu sarkanvīnu! Meklējiet šo sieru veikalos „Rimi”,”IKI”,”Elvi”,”Mego”,”Stockman” un citos labākajos Latvijas  veikalos ! Veseli ēduši!
Zilās govs piena siers ar pelējumu „Bleu de Graven”.
Zilās govs piena siers ar pelējumu „Bleu de Graven”. Siers ražots sierotavā ar 124 gadu vēsturi saglabājot un  ražošanā izmantojot vairāku paaudžu siera meistaru mākslas noslēpumus.Sieram piemīt pikanta,neatkārtojama  garša un smarža . Šis siers tiek nogatavināts ~7.nedēļas un tam ir  60% tauku saturs sausnā. Siers veikaliem un citiem klientiem tiek piegādāts ~ 4kg  siera ritulī ,vaskā ! Siers  „Bleu de Graven” būs izcils baudījums Jūsu garšas kārpiņām,jo ne par velti runā ,kad vislabāko sieru ar pelējumu varot izgatavot tieši no zilās govs piena! Meklējiet šo sieru veikalos „Rimi”,”IKI”,”Elvi”,”Mego”,”Stockman” un citos labākajos Latvijas  veikalos ! Veseli ēduši!
Siers „Basiron Pesto” silti kivi zaļā krāsā!
 Eksotisks Jaunums!  Siers „Basiron Pesto”  silti kivi zaļā krāsā! Par šo izcilo sieru dudz jau tiek pateikts nosaukumā „Pesto” . Siers ražots sierotavā ar 124 gadu vēsturi saglabājot un  ražošanā izmantojot vairāku paaudžu siera meistaru mākslas noslēpumu, ražošanas procesā savienojot augstvērtīgu Holandes gotiņu piena ar dažādiem zaļumiem un zālītēm „Pesto”. Kā izteiktākos šajā  „Pesto”buķetē jāmin : baziliku un ķiploku. Sieram piemīt viegli pikanta izteikta garša un smarža.Siers „Basiron Pesto”būs neaizvietojams dažādās siera platēs un kanapē savas izcilās garšas un kivi zaļās krāsas dēļ. Šis siers tiek nogatavināts ~5-6.nedēļas un tiek piedāvāts patērētājam,kad tas ir sasniedzis vislabāko gaŗšu un smaržu, tam ir  50% tauku saturs sausnā. Siers veikaliem un citiem klientiem tiek piegādāts ~ 5kg.siera ritulī ,vaskā ! Siers  „Basiron Pesto”jau ir paspējis iegūt daudzu Latvijas siera mīļotāju atzinību!  Meklējiet šo sieru veikalos „Rimi”,”IKI”,”Elvi”,”Mego”,”Stockman”,”Sky” un citos labākajos Latvijas  veikalos ! Veseli ēduši!
Siers „Basiron Marmelade” ar apelsīnu ciedras gabaliņiem viegli oranžā krāsā!
 Jaunums!  Siers „Basiron Marmelade” ar apelsīnu ciedras  gabaliņiem  viegli oranžā krāsā!  . Siers ražots sierotavā ar 124 gadu vēsturi saglabājot un  ražošanā izmantojot vairāku paaudžu siera meistaru mākslas noslēpumu, ražošanas procesā savienojot augstvērtīgu Holandes gotiņu pienu ar apelsīnu ciedras gabaliņiem... Sieram piemīt ļoti interesanta,neatkārtojama garša un smarža.Siers „Basiron Marmelade”būs neaizvietojams dažādās siera platēs un kanapē savas izcilās garšas un viegli oranžās krāsas dēļ. Šis siers tiek nogatavināts ~5-6.nedēļas un tiek piedāvāts patērētājam,kad tas ir sasniedzis vislabāko gaŗšu un smaržu, tam ir  50% tauku saturs sausnā. Siers veikaliem un citiem klientiem tiek piegādāts ~ 5kg.siera ritulī ,vaskā ! Siers  „Basiron Marmelade” būs interesanta pārmaiņa siera mīļotāju garšas buķetē!  Meklējiet šo sieru veikalos „Rimi”,”IKI”,”Elvi”,”Mego”,”Stockman”,”Sky” un citos labākajos Latvijas  veikalos ! Veseli ēduši!
Siers „Basiron ar valriekstiem”.
   Siers „Basiron ar valriekstiem”. Augstvērtīgs puscietais siers ar valriekstiem  . Siers ražots sierotavā ar 124 gadu vēsturi saglabājot un  ražošanā izmantojot vairāku paaudžu siera meistaru mākslas noslēpumu, ražošanas procesā savienojot augstvērtīgu Holandes gotiņu pienu valriekstiem... Sieram ir izcila garša ,jo valriekstu šeit tiešam ir daudz!. Šis siers tiek nogatavināts ~5-6.nedēļas un tiek piedāvāts patērētājam,kad tas ir sasniedzis vislabāko gaŗšu un smaržu, tam ir  50% tauku saturs sausnā. Siers veikaliem un citiem klientiem tiek piegādāts ~ 5kg.siera ritulī ,vaskā ! Siers  „Basiron ar valriekstiem” būs lielisks gardums Jūsu galdam!   Meklējiet šo sieru veikalos „Rimi”,”IKI”,”Elvi”,”Mego”,”Stockman” un citos labākajos Latvijas  veikalos ! Veseli ēduši!
Siers „Basiron ar sinepēm”.
   Siers „Basiron ar sinepēm”. Augstvērtīgs puscietais siers ar sinepēm . Siers ražots sierotavā ar 124 gadu vēsturi saglabājot un  ražošanā izmantojot vairāku paaudžu siera meistaru mākslas noslēpumu, ražošanas procesā savienojot augstvērtīgu Holandes gotiņu pienu ar sinepju graudiem.. Sieram ir īpaša  pikanta garša!. Šis siers tiek nogatavināts ~5-6.nedēļas un tiek piedāvāts patērētājam,kad tas ir sasniedzis vislabāko gaŗšu un smaržu, tam ir  50% tauku saturs sausnā. Siers veikaliem un citiem klientiem tiek piegādāts ~ 5kg.siera ritulī ,vaskā ! Siers  „Basiron ar sinepēm” būs vienlīdz labs gan kā uzkoda pie alus,gan pie izcila sarkanvīna!   Meklējiet šo sieru veikalos „Rimi”,”IKI”,”Elvi”,”Mego”,”Stockman” un citos labākajos Latvijas  veikalos ! Veseli ēduši!
Siers „Basiron ar nātrēm ”.
Jaunums!  Siers „Basiron ar nātrēm ”. Augstvērtīgs puscietais siers ar nātrēm. Siers ražots sierotavā ar 124 gadu vēsturi saglabājot un  ražošanā izmantojot vairāku paaudžu siera meistaru mākslas noslēpumu, ražošanas procesā savienojot augstvērtīgu Holandes gotiņu pienu ar nātrēm un citiem zaļumiem.. Sieram ir viegli  pikanta,patīkama  garša!. Šis siers tiek nogatavināts ~5-6.nedēļas un tiek piedāvāts patērētājam,kad tas ir sasniedzis vislabāko gaŗšu un smaržu, tam ir  50% tauku saturs sausnā. Siers veikaliem un citiem klientiem tiek piegādāts ~ 5kg.siera ritulī ,vaskā ! Siers  „Basiron ar nātrēm” būs vienlīdz labs gan kā uzkoda pie alus,gan pie izcila sarkanvīna!   Meklējiet šo sieru veikalos „Rimi”,”IKI”,”Elvi”,”Mego”,”Stockman” un citos labākajos Latvijas  veikalos ! Veseli ēduši!
Siers „Basiron ar ķiplokiem ”.
   Siers „Basiron ar ķiplokiem ”. Augstvērtīgs puscietais siers ar ķiplokiem . Siers ražots sierotavā ar 124 gadu vēsturi saglabājot un  ražošanā izmantojot vairāku paaudžu siera meistaru mākslas noslēpumu, ražošanas procesā savienojot augstvērtīgu Holandes gotiņu pienu ar ķiplokiem.. Sieram ir izteikti  pikanta garša!. Šis siers tiek nogatavināts ~5-6.nedēļas un tiek piedāvāts patērētājam,kad tas ir sasniedzis vislabāko gaŗšu un smaržu, tam ir  50% tauku saturs sausnā. Siers veikaliem un citiem klientiem tiek piegādāts ~ 5kg.siera ritulī ,vaskā ! Siers  „Basiron ar ķiplokiem” būs vienlīdz labs gan kā uzkoda pie alus,gan pie izcila sarkanvīna!   Meklējiet šo sieru veikalos „Rimi”,”IKI”,”Elvi”,”Mego”,”Stockman” un citos labākajos Latvijas  veikalos ! Veseli ēduši!
Krievijas siers"Lauku sēta"
Krievijas siers"Lauku sēta". Izcili garšīgs Krievijas siers,kas ražots tikai un vienīgi no svaiga piena!Labu apetīti!
Siera Uzkodas
Ļoti garšīgs,kvalitatīvs siera kārums.
Siera uzkodas ar riekstiem.
ļoti garšīgs,kvalitatīvs siera kārums ar riekstiem.
Siers"Trio"šķēlītēs
Trīs vienā! Trīs dažādi( maasdamer,gouda,tilžas) sieri vienā iepakojumā!
Tercett
Kausēto sieru komplekts: Ementaler,ar Salami,ar Sīpoliem un lokiem.
Siera pasta ar čilli
Jaunums austrumu stilā! Siera pasta ar čilli!
Siera pasta"Creme"
Jaunums astrumu stilā siera pasta"Creme".
Sausais kazas Piens
Jaunums Latvijā! Sausais kazas piens,dažādu ēdienu gatavošanai un dzērienu uzlabošanai!
Salātu siers" Fetikos"|
Augstas kvalitātes siers,ļoti labs salātiem!
"Philadelphia"tipa kazas piena siers
Jaunums!"Philadelphia"tipa kazas piena siers.Ļoti garšīgs un veselīgs!
Mozarella
Mīkstais siers"Mozzarella"
Kausētais siers"Mix Fit"
Kausēto sieru komplekts ar samazinātu tauku saturu: klasiskais,ar papriku,ar zaļumiem.
Siers"Maasdamer"šķēlītēs
Siers "Maasdamer"šķēlītēs 150g.
Tostersiers"Light"
Tostersiers ar samazinātu tauku saturu "Light"
Kausēto sieru kompl."Kwartett"
Kausēto sieru komplekts(krējuma,maasdamer,ar baravikām,ar gurķiem) 200gr.
Kazas siers fas.gabaliņos
Puscietais kazas siers fas. gabaliņos.
Kazas siers fas. šķēlēs
Kazas siers fas. šķēlēs 100gr.
Fit line Camambert
Siers"Camambert"ar samazinātu tauku saturu.Slaidākas figūras cienītājiem.
Kazas piena salātu siers"Fetkoz"
Kazas piena salātu siers"Fetkoz".
Kazas piena"Feta"eļļā un garšvielās
Kazas piena"Feta"eļļā un garšvielās.
Tostersiers"Ementaler"
Tostersiers"Ementaler".
Tostersiers"Chester"
Siers"Camambert Creme"
Siers"Camambert Creme".Ļoti labs sviestmaizēm!
Camambert ar zaļo piparu
 Siers Camambert ar zaļo piparu
Siers"Brie ar olīvām"
Siers"Brie ar olīvām"
Brie ar zaļumiem
Siers Brie ar zaļumiem
Siers Brie 200 g.
Siers Brie 200 g.
Jaunums! Camamber siers ar zilo pelējumu.
Jaunums! Camamber siers ar zilo pelējumu.Izcils meistardarbs!
Siers"A La Camembert"
  Siers"A La Camembert". Spilgts dizains,lieliska garša!
Siers"A La Brie"
Siers"A La Brie". Spilgts dizains,lieliska garša.
Siers "Gouda"
Augstas kvalitātes siers "Gouda" šķēlītēs ! Mūsdienīgs "Open - Close" iepakojums!Viegli Arvērt - Ērti Uzglabāt! EAN 5900857001838
Siers"Radamer"
 Plašu pircēju atzinību guvušais siers "Radamer" tagad Jaunā- Ērtā: "Open -Close" iepakojumā!Siers Šķelītēs-!Viegli Atvērt-Ērti Uzglabāt!EAN 5900857001821
Siers"Radamer"kūpināts
Atklājot Piknika sezonu piedāvājam Jaunumu: Siers Radamer kūpināts šķēlītēs!Kūpinātais siers Radamer ērtā "Open- Close"Iepakojumā būs vienlīdz labs gan kā Piknika Gardums ,gan dažādās siera asssorti Platēs!EAN 5900857001845.
Cietais siers "Stary Oleder"
"Stary Oleder" Cietais siers ar garantētu nogatavināšanas termiņu pusgads.Ērtā "| Open-Close"iepakojumā. Šis Siers ir izcils gardums siera gardēžiem un ļoti laba uzkoda pie vīna.
Siers " Vīnes"
"Vīnes"siers - jaunums mūsu piedāvātās produkcijas sortimentā! Nogatavināts "Maasdam"tipa siers ar viegli saldu riekstu garšu. Siers šķēlītēs ērtā "Open-Close"iepakojumā. EAN 5900857004143.
Siers ar samazinātu tauku saturu"Hollander Lights"17%
Siers ar samazinātu tauku saturu "Hollander Lihts"17%EAN 5900857001678.Diētisks siers tiem, kam rūp sava figūra!
Siers "Camamber"24.5%
Izcils siers ar maigu garšu.Ražots pēc franču tehnoloģijas.EAN 5903263940692
Siers "Camamber"ar zaļumiem un ķiploku 24.5%
Izcilas kvalitātes siers ar ķiploku un zaļumu garšu.Ražots pēc franču tehnoloģijas.EAN5903263940050
Siers "Camamber" ar papriku 24.5%
Izcils siers ar maigu paprikas garšu.Ražots pēc franču tehnoloģijas.EAN 5903263940043.
Siers "Brie"30%
Izcils siers ar maigu garšu.Ražots pēc franču tehnoloģijas.EAN. 5903263940685
Siers "Brie"ar sēnēm 30%
Izcils siers ar maigu sēņu garšu!Ražots pēc franču tehnoloģijas.EAN 5903263940067
Siers "Carre" 24.5%
Izcils siers ar maigu garšu .Ražots pēc franču tehnoloģijas .EAN 5903263940029
Siers "Brie"Delikatny
Izcils siers ar maigu garšu. Ražots pēc Franču tehnoloģijas.EAN 5903263940654
Kausētais siers
Kausētais siers "Assorti 1" Zelta, Salami,Šķiņķis,Baravikas. EAN 5900857030418. Kausētais siers "Assorti 2" Lasis, Lociņi, Vista, Zelta. EAN 5900857030425
Siers ar pelējumu "Lazur" Zeltītais EAN 5907070003120
Atcerieties! Lieliskās siera garšas īpašības saglabāsiet ja:  * uzglabāsiet sieru temperatūrā 1-6 C.* sargāsiet sieru no izžūšanas un gaismas * izņemsiet sieru no ledusskapja 20.min. pirms lietošanas uzturā. Siera uzglabāšanas laikā  uz tā  var veidoties  baltais un zilais pelējums.Tas ir dabīgs process un rodas sierunogatavinot specifiskā baltā un zilā pelējuma Penicillium roqueforti atmosfērā. Šo sieru var lietot:* tradicionāli kā siera assorti plates sastāvdāļu* ar sviestmaizēm* kā garšīgu piedevu buljonam un dārzeņu zupām * kā gaļas ēdienu pildījumu* kā sastāvdaļu visdažādākajās mērcēs * kā sastāvdaļu picās un pīrāgos* kā sastāvdaļu dārzeņu,gaļas-dārzeņu,augļu-dārzeņu salātos. Labu apetīti!
Siers ar pelējumu "Lazur" Sudraba 115gr. EAN 5907070004127
Atcerieties! Lieliskās siera garšas īpašības saglabāsiet ja:  * uzglabāsiet sieru temperatūrā 1-6 C.* sargāsiet sieru no izžūšanas un gaismas * izņemsiet sieru no ledusskapja 20.min. pirms lietošanas uzturā. Siera uzglabāšanas laikā  uz tā  var veidoties  baltais un zilais pelējums.Tas ir dabīgs process un rodas sierunogatavinot specifiskā baltā un zilā pelējuma Penicillium roqueforti atmosfērā. Šo sieru var lietot:* tradicionāli kā siera assorti plates sastāvdāļu* ar sviestmaizēm* kā garšīgu piedevu buljonam un dārzeņu zupām * kā gaļas ēdienu pildījumu* kā sastāvdaļu visdažādākajās mērcēs * kā sastāvdaļu picās un pīrāgos* kā sastāvdaļu dārzeņu,gaļas-dārzeņu,augļu-dārzeņu salātos. Labu apetīti!
Siers ar samazinātu tauku saturu "Prymus Light" fas.350gr EAN 5900512130347.
Siers "Ementaler" fas.350-400gr
Siers "Mazdamer" fas.350gr.EAN 5900512130330
Siers "Gouda" fas.350gr. EAN 5900512130354
Siers ar pelējumu "Lazur" Zilais fas.0.4kg.
Atcerieties! Lieliskās siera garšas īpašības saglabāsiet ja:  * uzglabāsiet sieru temperatūrā 1-6 C.* sargāsiet sieru no izžūšanas un gaismas * izņemsiet sieru no ledusskapja 20.min. pirms lietošanas uzturā. Siera uzglabāšanas laikā  uz tā  var veidoties  baltais un zilais pelējums.Tas ir dabīgs process un rodas sierunogatavinot specifiskā baltā un zilā pelējuma Penicillium roqueforti atmosfērā. Šo sieru var lietot:* tradicionāli kā siera assorti plates sastāvdāļu* ar sviestmaizēm* kā garšīgu piedevu buljonam un dārzeņu zupām * kā gaļas ēdienu pildījumu* kā sastāvdaļu visdažādākajās mērcēs * kā sastāvdaļu picās un pīrāgos* kā sastāvdaļu dārzeņu,gaļas-dārzeņu,augļu-dārzeņu salātos. Labu apetīti!
Siers ar pelējumu "Lazur" Zaļais fas.0.4kg.
Atcerieties! Lieliskās siera garšas īpašības saglabāsiet ja:  * uzglabāsiet sieru temperatūrā 1-6 C.* sargāsiet sieru no izžūšanas un gaismas * izņemsiet sieru no ledusskapja 20.min. pirms lietošanas uzturā. Siera uzglabāšanas laikā  uz tā  var veidoties  baltais un zilais pelējums.Tas ir dabīgs process un rodas sierunogatavinot specifiskā baltā un zilā pelējuma Penicillium roqueforti atmosfērā. Šo sieru var lietot:* tradicionāli kā siera assorti plates sastāvdāļu* ar sviestmaizēm* kā garšīgu piedevu buljonam un dārzeņu zupām * kā gaļas ēdienu pildījumu* kā sastāvdaļu visdažādākajās mērcēs * kā sastāvdaļu picās un pīrāgos* kā sastāvdaļu dārzeņu,gaļas-dārzeņu,augļu-dārzeņu salātos. Labu apetīti!
Siers ar pelējumu "Lazur" Marmora fas 0.4kg.
Atcerieties! Lieliskās siera garšas īpašības saglabāsiet ja:  * uzglabāsiet sieru temperatūrā 1-6 C.* sargāsiet sieru no izžūšanas un gaismas * izņemsiet sieru no ledusskapja 20.min. pirms lietošanas uzturā. Siera uzglabāšanas laikā  uz tā  var veidoties  baltais un zilais pelējums.Tas ir dabīgs process un rodas sierunogatavinot specifiskā baltā un zilā pelējuma Penicillium roqueforti atmosfērā. Šo sieru var lietot:* tradicionāli kā siera assorti plates sastāvdāļu* ar sviestmaizēm* kā garšīgu piedevu buljonam un dārzeņu zupām * kā gaļas ēdienu pildījumu* kā sastāvdaļu visdažādākajās mērcēs * kā sastāvdaļu picās un pīrāgos* kā sastāvdaļu dārzeņu,gaļas-dārzeņu,augļu-dārzeņu salātos. Labu apetīti!
Siers ar pelējumu "Lazur" ar garšvielām augu eļļā.260gr. EAN 5907070003014
Siers ar samazinātu tauku saturu"Prymus Light" Bloks
Siers ar pelējumu "Lazur" Zilais Bloks 2.2kg.
Atcerieties! Lieliskās siera garšas īpašības saglabāsiet ja:  * uzglabāsiet sieru temperatūrā 1-6 C.* sargāsiet sieru no izžūšanas un gaismas * izņemsiet sieru no ledusskapja 20.min. pirms lietošanas uzturā. Siera uzglabāšanas laikā  uz tā  var veidoties  baltais un zilais pelējums.Tas ir dabīgs process un rodas sierunogatavinot specifiskā baltā un zilā pelējuma Penicillium roqueforti atmosfērā. Šo sieru var lietot:* tradicionāli kā siera assorti plates sastāvdāļu* ar sviestmaizēm* kā garšīgu piedevu buljonam un dārzeņu zupām * kā gaļas ēdienu pildījumu* kā sastāvdaļu visdažādākajās mērcēs * kā sastāvdaļu picās un pīrāgos* kā sastāvdaļu dārzeņu,gaļas-dārzeņu,augļu-dārzeņu salātos. Labu apetīti!
Siers ar pelējumu "Lazur" Zeltītais Bloks 1.2kg.
Atcerieties! Lieliskās siera garšas īpašības saglabāsiet ja:  * uzglabāsiet sieru temperatūrā 1-6 C.* sargāsiet sieru no izžūšanas un gaismas * izņemsiet sieru no ledusskapja 20.min. pirms lietošanas uzturā. Siera uzglabāšanas laikā  uz tā  var veidoties  baltais un zilais pelējums.Tas ir dabīgs process un rodas sierunogatavinot specifiskā baltā un zilā pelējuma Penicillium roqueforti atmosfērā. Šo sieru var lietot:* tradicionāli kā siera assorti plates sastāvdāļu* ar sviestmaizēm* kā garšīgu piedevu buljonam un dārzeņu zupām * kā gaļas ēdienu pildījumu* kā sastāvdaļu visdažādākajās mērcēs * kā sastāvdaļu picās un pīrāgos* kā sastāvdaļu dārzeņu,gaļas-dārzeņu,augļu-dārzeņu salātos. Labu apetīti!
Siers ar pelējumu |"Lazur" Sudraba Bloks 1.2kg.
Atcerieties! Lieliskās siera garšas īpašības saglabāsiet ja:  * uzglabāsiet sieru temperatūrā 1-6 C.* sargāsiet sieru no izžūšanas un gaismas * izņemsiet sieru no ledusskapja 20.min. pirms lietošanas uzturā. Siera uzglabāšanas laikā  uz tā  var veidoties  baltais un zilais pelējums.Tas ir dabīgs process un rodas sierunogatavinot specifiskā baltā un zilā pelējuma Penicillium roqueforti atmosfērā. Šo sieru var lietot:* tradicionāli kā siera assorti plates sastāvdāļu* ar sviestmaizēm* kā garšīgu piedevu buljonam un dārzeņu zupām * kā gaļas ēdienu pildījumu* kā sastāvdaļu visdažādākajās mērcēs * kā sastāvdaļu picās un pīrāgos* kā sastāvdaļu dārzeņu,gaļas-dārzeņu,augļu-dārzeņu salātos. Labu apetīti!
Siers"Salami"Bloks 1.2kg.
Siers
Siers"Feta' 270gr.EAN 5900512700014 un Siers "Feta Light"270gr.EAN 5900512700038
Siers "Ementaler" Bloks
Siers ar pelējumu "Lazur"Zaļais fas.100gr.EAN 5907070001126
Atcerieties! Lieliskās siera garšas īpašības saglabāsiet ja:  * uzglabāsiet sieru temperatūrā 1-6 C.* sargāsiet sieru no izžūšanas un gaismas * izņemsiet sieru no ledusskapja 20.min. pirms lietošanas uzturā. Siera uzglabāšanas laikā  uz tā  var veidoties  baltais un zilais pelējums.Tas ir dabīgs process un rodas sierunogatavinot specifiskā baltā un zilā pelējuma Penicillium roqueforti atmosfērā. Šo sieru var lietot:* tradicionāli kā siera assorti plates sastāvdāļu* ar sviestmaizēm* kā garšīgu piedevu buljonam un dārzeņu zupām * kā gaļas ēdienu pildījumu* kā sastāvdaļu visdažādākajās mērcēs * kā sastāvdaļu picās un pīrāgos* kā sastāvdaļu dārzeņu,gaļas-dārzeņu,augļu-dārzeņu salātos. Labu apetīti!
Siers ar pelējumu"Lazur"Zilais fas.100gr.EAN 5907070001010
Atcerieties! Lieliskās siera garšas īpašības saglabāsiet ja:  * uzglabāsiet sieru temperatūrā 1-6 C.* sargāsiet sieru no izžūšanas un gaismas * izņemsiet sieru no ledusskapja 20.min. pirms lietošanas uzturā. Siera uzglabāšanas laikā  uz tā  var veidoties  baltais un zilais pelējums.Tas ir dabīgs process un rodas sierunogatavinot specifiskā baltā un zilā pelējuma Penicillium roqueforti atmosfērā. Šo sieru var lietot:* tradicionāli kā siera assorti plates sastāvdāļu* ar sviestmaizēm* kā garšīgu piedevu buljonam un dārzeņu zupām * kā gaļas ēdienu pildījumu* kā sastāvdaļu visdažādākajās mērcēs * kā sastāvdaļu picās un pīrāgos* kā sastāvdaļu dārzeņu,gaļas-dārzeņu,augļu-dārzeņu salātos. Labu apetīti!
Siers ar pelējumu "Lazur"Marmora fas.100gr.EAN 5907070001225
Atcerieties! Lieliskās siera garšas īpašības saglabāsiet ja:  * uzglabāsiet sieru temperatūrā 1-6 C.* sargāsiet sieru no izžūšanas un gaismas * izņemsiet sieru no ledusskapja 20.min. pirms lietošanas uzturā. Siera uzglabāšanas laikā  uz tā  var veidoties  baltais un zilais pelējums.Tas ir dabīgs process un rodas sierunogatavinot specifiskā baltā un zilā pelējuma Penicillium roqueforti atmosfērā. Šo sieru var lietot:* tradicionāli kā siera assorti plates sastāvdāļu* ar sviestmaizēm* kā garšīgu piedevu buljonam un dārzeņu zupām * kā gaļas ēdienu pildījumu* kā sastāvdaļu visdažādākajās mērcēs * kā sastāvdaļu picās un pīrāgos* kā sastāvdaļu dārzeņu,gaļas-dārzeņu,augļu-dārzeņu salātos. Labu apetīti!
"Lazur" Zilais, Zaļais, Marmora
'Kalnu siers'
Siers "Radamer ar zaļumiem"
Cietais siers"Stary Oleder"
Cietais siers. Garantēts nogatavināšanas termiņš- seši mēneši. Izcilas garšas siers.Ļoti labs ar dažādiem vīniem.
Siers 'Radamer" vaskā.
Siers ar maigu riekstu garšu un smaržu.
Siers
Siers RADEMER
"Radamer" Nogatavināts siers ar maigu riekstu garšu un smaržu. Lieliski izskatās un vēl labāk garšo.Labu Apetīti!
Siers Bakšteins,Siers Latvijas.
Sieri ar specifisku smaržu un garšu.
Siers RĪGAS
Siers RADAMER LUX
Nogatavināts siers ar maigu riekstu garšu un smaržu. Fiksēts svars 250g. EAN 5900857030166
Siers GOUDA
Siers "Gauda".Fiksēts svars 250g. EAN5900857030180. 
Siers RADAMER kūpināts fas.250gr.
Siers Radamer kiūpināts .Fiksēts svars 250g. EAN 5900857030371. 
Siers "Rusiškas"
Siers "Rusiškas" Krievijas tipa siers. 
Siers
Siers "Ikdienas"Holandes tipa siers.
BABY SALAMI
KRIEVIJAS Siers
HOLANDES Siers
Siers GOUDA
Kūpināta kausēta siera desa "Sviestmaižu"
KRIEVIJAS Siers
KALNU Siers
Siers RADAMER
Siers GOUDA
Siers FETA un BRINZA
Siers RADAMER LUX
Siers MĀLPILS
MODEST
Siers
Siers ar samazinātu tauku saturu 17%
Siers
Austas kvalitātes "Goudas"siers .Bloks
BAUSKAS SIERS
Siers ČEDARS
Siers"Prussia"
Cietais siers "Prussia"melnā vaskā. Tauku saturs 45%.
Siers RADAMER
"Radamer" Nogatavināts siers ar maigu riekstu garšu un smaržu.Gabaliņi 2.2kg